Złóż zamówienie

Wysyłka i płatności

Metody dostarczania
Formy płatności
1 InPost Kurier
logo inpost

Dostawa jest bezpłatna od 500 zł. Dostawa zamówień do 500 zł - wg taryfy InPost.

2 InPost Paczkomaty 24/7
logo inpost

Dostawa jest bezpłatna od 500 zł. Dostawa zamówień do 500 zł - wg taryfy InPost.

3 DHL Kurier
dhl inpost

Dostawa jest bezpłatna od 500 zł. Dostawa zamówień do 500 zł - wg taryfy DHL.

4 DPD Kurier
DPD logo

Dostawa jest bezpłatna od 500 zł. Dostawa zamówień do 500 zł - wg taryfy DPD.

Każdy z nas jest inny i preferuje rozwiązania wygodne dla niego w danym momencie. Anubis ceni różnorodność, dlatego oferuje swoim klientom kilka sposóbów płatności za zamówienia. Wszystkie z nich są komfortowe i bezpieczne. Ciesz się zakupami!
1 Za pobraniem
Jeśli z różnych powodów nie chcesz wykonywać przedpłat, możesz wybrać płatność za pobraniem. Jest to jedna z najbardziej popularnych i bezpiecznych metod. Kwotę należną za zamówienie wręczasz kurierowi dopiero w momencie otrzymania przesyłki. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną sumę pieniędzy – pozwoli Ci to uniknąć sytuacji, w której kurier nie będzie mógł wydać Ci reszty.

WAŻNE: usługa płatności za pobraniem nie obowiązuje w przypadku paczkomatów InPost.
2 Przelew tradycyjny
Przelew tradycyjny jest formą płatności ciesząca się dużym zaufaniem. Musisz jednak wiedzieć, że wszystkie sklepy internetowe – w tym również nasz – nadają paczki dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Czas całej operacji jest zależny od banku, dlatego mimo naszych starań cała transakcja może się nieco wydłużyć.

Aby dokonać przelewu, należy wypełnić specjalny blankiet (numer konta i dane kontaktowe naszego sklepu znajdziesz poniżej), który następnie trzeba zanieść na pocztę, do agencji opłat lub do banku.

Możesz również skorzystać z internetowej opcji tradycyjnego przelewu krajowego. Gdy to zrobisz, pieniądze dotrą do nas najwcześniej na drugi dzień roboczy lub później. Chyba że przelew zostanie wykonany w obrębie jednego banku – wtedy cała operacja zazwyczaj ulega przyspieszeniu.

WAŻNE: pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer Twojego zamówienia, dzięki czemu będziemy w stanie zrealizować je szybciej.

EVO Cosmetology Olena Tolkachova

Hoza 86 lok 318
00-682 Warszawa, Polska

NIP 1182240175

BNP Paribas S.A.
94160014621805246090000001

Ważne! W Promocji ustaw towar ze zniżką - kod promocyjny nie jest dostępny.