Złóż zamówienie

Anubis Cosmetics
w Polsce

Anubis Cosmetics
w Polsce

Profesjonalne kosmetyki Anubis Barcelona
profesjonalne kosmetyki

Marka profesjonalnych hiszpańskich kosmetyków Anubis Cosmetics , hiszpańska marka kosmetyków profesjonalnych, została założona przez rodzinę Sainz w 1982 roku. Firma wprowadziła na rynek innowacyjną gamę produktów pielęgnacyjnych Shining Line, ukierunkowanych na rozjaśnianie skóry i korygowanie hiperpigmentacji. Linia ta była prawdziwym przełomem w dziedzinie kosmetologii i została wprowadzona w ponad 35 krajach na całym świecie. Firma kontynuuje badania nad nowymi składnikami aktywnymi i udoskonala unikalne formuły, aby stworzyć profesjonalne zabiegi koncepcyjne, mające na celu rozwiązanie różnych problemów estetycznych skóry. Wyjątkowość i skuteczność kosmetyków Anubis Barcelona wynika z zastosowania autorskich receptur, w których składniki aktywne wzmacniają się wzajemnie w oparciu o działanie synergiczne. Dziś Anubis Barcelona prezentuje ponad 200 pozycji zaawansowanych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry i różnych zabiegów SPA. Jej produkty zdobyły liczne międzynarodowe nagrody i są poszukiwane przez profesjonalistów w dziedzinie urody w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Nasze wartości
profesjonalne kosmetyki
Firma rodzinna
01.
Firma rodzinna
Kontynuujemy rozwój naszej działalności, zachowując wartości firmy rodzinnej zbudowanej na wyjątkowej inicjatywie i charakterze rodziny Sainz. Dążymy do utrzymania pierwotnej koncepcji bliskości i elastyczności, która zaspokaja potrzeby naszych klientów na wysoce konkurencyjnym i stale zmieniającym się rynku.
Badania naukowe i rozwój
02.
Badania naukowe i rozwój
Koncentrujemy się na rozwoju nowych linii i formuł, co pozwala nam iść do przodu w środowisku ciągłego rozwoju i rosnącej wydajności, zajmując wiodącą pozycję w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej. Tworząc receptury oparte na zasadzie synergii, udało nam się zaproponować unikalne rozwiązania, takie jak LIPOLIMIT FACTOR®, AHA HYDROXY SYSTEM® czy W-SYNERGY COMPLEX®.
Odpowiedzialność społeczna i ekologiczna
03.
Odpowiedzialność społeczna i ekologiczna
Kierujemy się zasadami ochrony przyrody i środowiska, opierając się na koncepcji ekologicznego rozwoju naszych marek i stosowanych technologii, z tendencją do stosowania naturalnych składników w unowocześnionych recepturach produktów (nie stosujemy parabenów ani olejów mineralnych).
Orientacja na klienta
04.
Koncentracja na kliencie
Zapewniliśmy kompleksowe podejście do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Mają do dyspozycji możliwość konsultacji ze specjalistami z zespołów wewnętrznych i zewnętrznych, dla których zarówno klienci, jak i dystrybutorzy są priorytetem firmy.
Zespół profesjonalistów
05.
Zespół profesjonalistów
Wraz ze wzrostem odpowiedzialności i zaangażowania w sprawy firmy, wyznaczyliśmy wysokie standardy pracy i współpracy. Wysoko cenimy nasz wewnętrzny zespół, zachęcając do szacunku i dbając o to, by ludzie rozwijali swój potencjał.
Produkty Anubis Barcelona
profesjonalne kosmetyki

Anubis Barcelona jest liderem innowacji kosmetycznych dzięki bezkompromisowym standardom jakości i 40-letniemu doświadczeniu w doskonaleniu unikalnych technologii. Firma posiada wielopoziomowy i kompleksowy system produkcji, własną bazę surowcową i najnowocześniejsze laboratoria, a także kadrę wysoko wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie kosmetologii.

Produkty Anubis Barcelona działają w następnych kierunkach:

  • zapobieganie zmianom związanym z wiekiem i ochrona skóry przed czynnikami zewnętrznymi;
  • zachowanie zdrowego blasku i dotlenienie skóry;
  • stymuluje odnowę i przywrócenie witalności skóry w każdym wieku;
  • normalizuje i reguluje równowagę lipidową skóry;
  • zachowanie młodości i zdrowia skóry okolicy oczu;
  • bezpieczna pielęgnacja dla skóry wrażliwej i delikatnej.

Koncepcja pielęgnacji Anubis Barcelona jest skuteczna w przygotowaniu i rehabilitacji do inwazyjnych zabiegów kosmetologii i chirurgii plastycznej: do przedłużenia efektów terapii botulinowej, rekonwalescencji po konturowaniu i zabiegach chirurgicznych, dermabrazji, rehabilitacji po blefaroplastyce.

Historia sukcesu
profesjonalne kosmetyki
1982 rok
1990 rok
2000 rok
2006 rok
2008 rok
2010 rok
2011 rok
2013 rok
2015 rok
2016 rok
2017 rok
2018 rok
1982 rok

Uruchomienie firmy Anubis Cosmetics, będącej wynikiem doświadczenia zdobytego w dziedzinie profesjonalnych kosmetyków oraz ducha przedsiębiorczości rodziny Sainz.

1990 rok

Wejście na rynek międzynarodowy. Produkty firmy są wprowadzane na rynek po raz pierwszy w Paragwaju. Wprowadzenie na rynek innowacyjnej linii Shining Line, która była przełomem w dziedzinie kosmetyków i została wprowadzona w ponad 35 krajach i pozostaje liderem rynku na Bliskim Wschodzie i w Zatoce Perskiej.

2000 rok

W 2003 roku Anubis Cosmetics odsłonił odnowione logo, posługując się hasłem "Profesjonalne kosmetyki u Twojego boku". Wprowadzenie linii EFFECTIVITY, która uzupełniła gamę GOLD o nowe produkty CAVIAR & PEARL z ekstraktem z kawioru i pudrem perłowym - powstał ekskluzywny kompleks przeciwstarzeniowy "Sekret wiecznej młodości".

2006 rok

Anubis Cosmetics nadal się rozwija, zwiększając obroty i rozwijając nowe obszary marketingowe, logistyczne i sprzedażowe. W Sabadell (Barcelona) otwiera się nowa siedziba firmy.

2008 rok

Nagroda Beauty Pro Awards za profesjonalne produkty do pielęgnacji oczu (magazyn Beauty, Hong Kong). Dla produktu EFFECTIVITY CAVIAR & PEARL CONTOUR CREAM.

2010 rok

Konsolidacja i przyjęcie marki na Bliskim Wschodzie. Początek dystrybucji w Ameryce Południowej.

2011 rok

Wzmocnienie pozycji marki na Bliskim Wschodzie oraz dystrybucja produktów w Ameryce Południowej. Dyplom Grand Prix de la Beauté (Hong Kong) w kategorii "Profesjonalny program do pielęgnacji skóry twarzy", produkt - NEW EVEN ABSOLUTE ACTION. Dyplom za najlepszą kampanię komunikacyjną o największym zasięgu międzynarodowym (Beauty Forum, Hiszpania).

2013 rok

Ekspansja międzynarodowa w ponad 35 krajach, rosnąca obecność w klinikach estetycznych prowadzonych przez dermatologów. Świętowanie 30-lecia istnienia firmy.

2015 rok

Marka kosmeceutyczna ANUBISMED narodziła się dzięki koktajlom terapeutycznym opartym na peptydach biomimetycznych i czynnikach wzrostu. Laureat Esthetic Life Award oraz Les Nouvelles Esthetique za najlepszy zabieg estetyczny roku.

2016 rok

Nagroda Salon Look dla marki estetycznej za najlepszą karierę zawodową.

2017 rok

Celu-Fit Koncentrat antycellulitowy zdobywa nagrodę magazynu Aesthetics (Hiszpania) za najlepszy kosmetyk do ciała 2017 roku. Anubis Cosmetics obchodzi 35-lecie istnienia, ewolucję swojego hasła i wizerunku marki w Intelligent Cosmetics. Zwiększa to wartość firmy i jej filozofię w kierunku koncepcji bardziej naukowej i technicznej, ewoluującej wraz z nowymi potrzebami rynku i nowym profilem konsumenta.

2018 rok

Linia Urban Detox zdobywa międzynarodowe uznanie. Nominowany w konkursie Cosmotrends of Bologna (kategoria Skin Protection Warriors) oraz Expocosmética de Portugal (BeautyAwards, kategoria Stress Therapy).

Anubis Cosmetics

Anubis Barcelona aktywnie przyczynia się do dobrego samopoczucia i jakości życia społeczności poprzez dostarczanie zaawansowanych profesjonalnych zabiegów kosmetycznych dla gabinetów kosmetycznych, hoteli, spa, klinik medycznych i estetycznych. Dzięki innowacyjności i ciągłemu rozwojowi opartemu na wieloletnim doświadczeniu, udanym rezultatom i szybkiemu dostosowaniu do najbardziej specyficznych potrzeb każdego klienta, Anubis Barcelona jest wzorcem w dziedzinie profesjonalnej kosmetologii.

Nagrody i wyróżnienia
profesjonalne kosmetyki

2008 - Dyplom BEAUTY PRO AWARDS w kategorii "Professional Eye Care" (Beauty Magazine, Hong Kong), produkt - Effectivity Caviar & Pearl Contour Cream. 2011 - Dyplom Grand Prix de la Beauté (Hong Kong) w kategorii "Profesjonalny program pielęgnacji skóry", produkt - NEW EVEN ABSOLUTE ACTION. 2011 - Dyplom za najlepszą kampanię komunikacyjną o największym zasięgu międzynarodowym (Beauty Forum, Hiszpania). 2015 - Nagroda od Les Nouvelles Estetics (Hiszpania) w kategorii "Najlepszy produkt medycyny estetycznej". 2016 - Nagroda SALON LOOK MADRID 2016 (Madryt, Hiszpania) w kategorii "Marka kosmetyczna z najlepszym międzynarodowym rzutem". 2017 - Nagroda magazynu Aesthetics (Hiszpania) w kategorii "Najlepszy kosmetyk do ciała 2017", produkt - CELU-FIT Koncentrat antycellulitowy.