Go to cart
Profesjonalne kosmetyki Anubis Barcelona

Profesjonalne
kosmetyki
Anubis Barcelona

Gotowe rozwiązania - gotowe zabiegi, szczegółowe protokoły, instrukcje wideo do zabiegów krok po kroku.

Niezawodność - cały asortyment jest zawsze dostępny w magazynie. Wysyłka zamówienia tego samego dnia.

Oszczędność czasu specjalisty - zamówienia online, darmowa dostawa.

Wsparcie sprzedaży - gotowe plany treści do publikacji na Instagrama/Facebooka (zdjęcia i filmy produktów, prawdziwe zdjęcia przed i po).

Uzyskaj bonus

O marce

Anubis Barcelona – kosmetyki produkowane przez najlepszych technologów z Barcelony. Wysokie standardy jakości. Wysoka skuteczność procedur. Uznany lider jakości i ceny.

Uzyskaj bonus

Zalety współpracy

KLIENCI - Pomagamy w rozwiązaniu problemów związanych z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów.

ELASTYCZNOŚĆ - Kosmetyki są kompatybilne z innymi markami. Oferujemy konsultacje dermatologów i innych specjalistów. Nasi menedżerowie są dostępni 24/7, a także zapewniamy wsparcie i pomoc w obszarze obsługi klienta.

WYSOKA OPŁACALNOŚĆ - Optymalny stosunek kosztów procedury do jej jakości i skuteczności, a także profesjonalna opieka domowa dla Twoich klientów.

WSPARCIE MARKETINGOWE - Otrzymujesz gotowe, profesjonalne zdjęcia, filmy i opisy produktów do publikacji w mediach społecznościowych.

PROGRAM BONUSOWY - zniżka do 20% od cennika kosmetologa.

BRANDOWANE PRODUKTY - Dla stałych klientów w prezencie!

54500
zadowolonych
klientów
0
lat nieskazitelnej
reputacji na rynku
0
produktów dla
każdego typu skóry
0
biura:
Ukraina, Polska

ZAPRASZAMY
DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z PROFESJONALNĄ MARKĄ Anubis Barсelona

Złóż pierwsze zamówienie i otrzymaj:

- 10 próbek kosmetyków

- 20% Dodatkowy rabat 20% od ceny specjalnej

Uzyskaj bonus

Recenzje naszych klientów

Моje serce przepełnione jest słowami wdzięczności.

Jestem niesamowicie zachwycona hiszpańską marką Anubis Barcelona. W swoim gabinecie i w domowej pielęgnacji zawsze wybieram te kosmetyki, ponieważ w różnych porach roku mam swoje ulubione! Zawsze testuję nowości od firmy, i zawsze to jest miłość.

Ale osobne podziękowania od moich klientów, bo osiągnięte rezultaty w domowej pielęgnacji to po prostu WOW! Nawet taki problem jak trądzik doskonale leczy seria Regul Oil, i moje dziewczyny są już szczęśliwe, radosne i zawsze wybierają tylko jakościową kosmetykę, bo jakościowa pielęgnacja domowa to klucz do sukcesu.

Chciałabym serdecznie podziękować zespołowi Anubis, Wasze komunikaty zawsze są serdeczne, a na moje pytania zawsze otrzymuję odpowiedź. Co do informacji do stories i postów, zupełnie nie spodziewałam się, że wszystko będzie na tak wysokim poziomie. Tak soczysto i tyle przydatnej informacji - taka praca zasługuje na szacunek!

Tego mi właśnie brakowało, bo w intensywnym harmonogramie nie zawsze znajduję czas.

Jesteście najlepsi!!!

Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Mając ponad 8-letnie doświadczenie jako kosmetolog, z dumą oświadczam, że przez 4 z tych lat bardzo blisko współpracuję z firmą Anubis Barcelona.

Produkty cieszą efektywnymi i wysokiej jakości składnikami, co zapewnia szybkie i przewidywalne rezultaty.

Szczególnie wygodne są zestawy do rozwiązania lokalnych problemów u pacjentów.

Bez wątpienia to najlepsza kosmetyka do pracy w gabinecie! Natychmiastowe efekty i przyjemne tekstury, które docenią nie tylko kosmetolog, ale i pacjent.

Z marką Anubis zapoznałam się w maju 2020 roku, wtedy byłam początkującą kosmetologiem i dopiero poznawałam różne firmy.

Zdecydowałam się zacząć od reklamowanej linii Detox, efekty procedur po prostu mnie zaszokowały. Zdjęcia wydawały się nierealne, były zbyt dobre, aby była prawda. Kupiłam. I ani razu nie żałuję.

Później pojawiły się nowe linie produktów, a cały asortyment zagościł w moim gabinecie.

Uważam to za idealne połączenie jakości i ceny, a także przyciąga praca managerów, którzy są dostępni 24/7.

Przez cały czas pracy w kosmetologii estetycznej przetestowałam wiele marek kosmetycznych, ale zawsze szukam najlepszego dla moich klientów.

Najlepszą kosmetyką, z którą współpracuję od ponad trzech lat, jest Anubis Barcelona.

To, co sprawia, że chcę pracować z tą kosmetyką zarówno w salonie, jak i w domowym użytkowaniu, to efekty, które klienci widzą już po pierwszym tygodniu stosowania!

Profesjonalne procedury dają niezrównany efekt już po pierwszym zastosowaniu!

To ulubiona marka moja i moich klientów, oraz najlepsza inwestycja w ich piękno i młodość!

Produkty Anubis Barcelona są dostępne w wielu kierunkach, wspierając zdrowy blask skóry, stymulując odnowę i przywracając energię skórze w każdym wieku.

Zgodnie z moim osobistym doświadczeniem, koncepcja pielęgnacji Anubis Barcelona jest bardzo skuteczna, moi pacjenci osiągają doskonałe rezultaty przy codziennym stosowaniu tych produktów.

Procedury salonowe w moim gabinecie opierają się teraz wyłącznie na produktach Anubis!

Chciałabym wyrazić wdzięczność firmie i menedżerom za sumienność i oddanie wysokim standardom pracy i współpracy. Doceniamy bardzo Waszą wewnętrzną drużynę, współpraca z Wami to czysta przyjemność! Z miłością i szacunkiem dla Waszego zespołu!

Wizualne efekty terapii

cosmetic products Anubis Barcelona

Z marką Anubis Barcelona współpracują
kosmetolodzy w 44 krajach na świecie

cosmetic products Anubis Barcelona